Firma noastră:

SC LA MATTINA SRL

Bulevardul Tudor Vladimirescu, centrul comercial Iulius Mall

Spatiu comercial GHA1b

Obiective:

       Scopul prioritar al echipei noastre, este acela de a oferi clientilor nostri:

  • Produse de origine ''CaffeCorsini'', de cea mai bună calitate!
  • Cele mai bune si eficiente servicii!
  •     Respectarea confidentialitatii!

Echipa noastra:

 Administrator :

Mng General. : Andrei Zancianu

            e-mail : andrei.zancianu@caffecorsini.ro

                          office@caffecorsini.ro

 Departament financiar

Dir Economic – sector financiar : Paul Budeanu

            e-mail : paul.budeanu@caffecorsini.ro

                         financiar@caffecorsini.ro

 Departament Comercial

Sef depozit: Catalin Simargu

Gestiune, Achizitii, Call center parte comerciala

              e-mail : catalin.simargu@caffecorsini.ro

                           comercial@caffecorsini.ro

                    Tel: 0371 053 431

Departament Tehnic 

Sef  reprezentant tehnic: George Neagu 

             e-mail : george.neagu@caffecorsini.ro

                          tehnic@caffecorsini.ro

Reprezentant tehnic: Andrei Samson

Call center,Service, Mentenanta, Consultanta

             e-mail : andrei.samson@caffecorsini.ro

                          tehnic@caffecorsini.ro

                    Tel: 0372 925 745

Program

            L-V: 07:30-16:00

            S: 8:00 – 12:00